Bereç Cezayir Vize Başvuru Merkezi

Bereç Cezayir Vize Başvuru Merkezi
Bereç Cezayir Vize Başvuru Merkezi

Bereç Cezayir Vize Başvuru Merkezi 0 553 906 18 12

Bereç Cezayir Vize Başvuru Merkezi olan Vizemanya ‘yı arayıp Cezayir vize işlemlerinizi çok hızlı ve pratik şekilde yaptırabilirsiniz. Her yıl yüzlerce insan Cezayir’e seyahat eder. Cezayir vizesi alabilmek için hangi gerekçelerle seyahat edildiğinin açıkça ifade edildiği bir dilekçe ve diğer evraklarla birlikte başvuru yapılması zorunludur. Cezayir’e turistik amaçlı, iş nedeniyle ya da aile/arkadaş ziyareti amacıyla gidilebilir. Ziyaretin gerekçesine göre vize çeşidi belirlenir. Her bir vize çeşidinin kendine mahsus belgeleri bulunmakta ve bu belgelerin usulüne uygun olarak doldurulması gerekmektedir.  Cezayir Konsolosluğu veya Büyükelçiliği tarafından vize başvuru işlemlerinin yürütülmesiyle yetkilendirilmiş Vizemanya, vize işlemlerini etkin, hızlı ve usulüne uygun olarak sürdürmektedir. Firmamız herhangi bir sorunla karşılaşıldığında ise yasal mevzuatın belirlediği sınırlar içerisinde sorunu çözerek sürecin olumlu sonuçlanması için çalışmaktadır. Sizler de profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vize başvurunuzu yaparken dikkat etmeniz gereken oldukça önemli hususlar bulunmaktadır. Pasaportunuzun geçerlilik süresi, belgelerinizin eksiksiz ve doğru bilgilerle hazırlanması vize başvurunuzun reddedilmemesi için son derece önemlidir. Bu noktada Cezayir vize danışmanlarımız size derin bilgi ve tecrübeleri ile yardımcı olmaktadır. Çünkü belgelerin hazırlanması büyük bir titizlik istemektedir.

Cezayir vizesi almak için başvuru yapan kişiler 10 yıldan daha fazla süre önce aldığı bir pasaport ile başvuru yapmamalıdır. Hasar görmüş, yıpranmış ve süresi dolmuş pasaportlar vize işlemleri için geçerli görülmez. Konsolosluk vize işlemlerini onaylamış dahi olsa, sınır görevlileri bu noktada sorun çıkarır. Ayrıca vize işlemleri için gerekli evrak ve prosedürlerin tamamlanmasına 1 ay kadar önceden başlanması tavsiye edilir. Seyahat etmeden en az 15 iş günü öncesinde başvuru yapılmalıdır. Konsolosluğa verilecek olan dilekçenin Fransızca ve İngilizce olarak hazırlanması şarttır. Ayrıca ülkeye giriş ve çıkış esnasında kişiye ait döviz miktarının bildirilmesi şarttır. Cezayir vizesi almak için dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda da herhangi bir sorun yaşamamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bereç Cezayir Vizesi Başvuru Merkezi ile Vize Başvurusu Yapma

Vize başvuruları işlemleri için gerekli evrakların teslimini kargo yoluyla ya da birebir ofise gelerek firmamıza yapabilirsiniz. Cezayir vizesini aşağıdaki aşamaları gerçekleştirerek teslim alabilirsiniz:

-Pasaport ve Fotoğrafınızı Ofisimize Ulaştırın

Cezayir Vizemanya’yı arayarak, Cezayir vize uzmanı ile görüşün. Bu görüşmede Pasaport ve Fotoğrafınızı hangi adrese göndereceğiniz ya da getireceğiniz belirtilecektir.

-Cezayir Vizenizin İşleme Alınması İçin 48 Saat Bekleyin

Cezayir vizesi işlem süresi 48 saattir. Cezayir konsolosluğu ve ilgili makamlarının gerek görmesi halinde yapılacak güvenlik soruşturması gibi işlemler, işlem süresinin uzamasına neden olur.

-Cezayir Vizenizi Size İleteceğimiz Bilgileri Verin

Cezayir vizeniz teslime hazır hale gelince, ilgili uzmanımız sizle iletişime geçerek, vizenizin hangi adrese teslim edileceği bilgisini alacaktır.

-Cezayir Vizeniz Hazır!

 

Ara & Vize Al