Vize hizmetlerinde profesyonel hizmet!

Turizm sektöründeki 10+ yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz

Vizemanya.com,  on yılı aşkın süredir profesyonel kadrosuyla bireysel ve kurumsal müşterilerine vize ve seyahat danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Vizemanya.com, turistik vize, ticari ve fuar vizesi, öğrenci vizesi, aile-arkadaş ziyaret vizesi vb. gibi farklı tür vize işlemlerinin hepsinde tecrübeli ekibiyle hizmet sunmakta, vize alım sürecinizin olumlu bir biçimde sonuçlanmasını hedeflemektedir.

Vizemanya.com, ABD, İngiltere, Schengen ülkeleri, Çin ve Cezayir başta olmak üzere ülkemiz vatandaşlarına vize uygulaması olan tüm ülkelerin vize alım prosedürüne uygun şekilde vize alım işlemi gerçekleştirmektedir.

Vizemanya.com müşterileri, Büyükelçilik, Konsolosluk ya da vize başvuru merkezlerinde saatlerce bekleme, eksik veya yanlış belge sunma nedeniyle vize sürecinin uzaması veya vize reddi gibi durumları yaşamazlar.

Vizemanya.com, Netra Travel Agency işbirliği ve güvencesiyle vize başvurusu için gerekli olan Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 € teminatlı) hizmeti de sunmaktadır.

Vize başvuru süreciniz bizi aramanızla veya vizemanya.com web sayfasındaki online başvuru formunu doldurmanızla başlamış olur. Bu aşamadan sonraki süreçte uzman ekibimiz size özel çözümler sunarak sonuca kolayca ulaşmanızı sağlar.

Vizemanya sayesinde vizeniz kolayca elinizde…

Not: Bir Netra Travel Agency markası olan vizemanya.com,  vize işlemlerinin yanısıra uçak bileti temini, havalimanı transfer, otel rezervasyonu gibi seyehat için ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti sunmaktadır.